wrapper

Аптека Viridis

0.67 - на основе 2 отзывов

Аптека Viridis в Броварах. Участвует в Правительственной программе «Доступные лекарства».

Адрес: ул. Киевская 239 (ТЦ «Mark Mall»).
Время работы: ежедневно: 10:00-21:00
Телефон: (044) 586-1111

Рейтинг

Цена/Качество
0.67
Уровень обслуживания
0.67
Скорость обслуживания
0.67
Интерьер/Комфорт
0.67

Отзывы пользователей

1.00

НЕ РАДЖУ. Замовила через сайт дорогі ліки, будучи хворою і не подивилась строк використання. Чотири роки пройшло, залишився один рік. Попросила фармацевта обміняти на свіжу партію або повернути кошти. Фармацевт нічим мені не допомогла. Я пропила майже просрочку і аптека чотири роки тому закупляла набагато дешевше, ніж мені продали. Вигідний бізнес. Мене просто розвели.

Відповідь на відгук

Доброго дня, Олеся! За вашою скаргою була проведена службова перевірка. По результатам перевірки було з’ясовано, що при додаванні ще однієї позиції (шприців)до замовлення не сформувалась інтернет вартість на дану позицію, через це вартість замовлення змінилася. Вартість різниці Вам було повернуто по реквізитах, які ви надали. Стосовно вартості за доставку Нової пошти, доставку сплачує відправник, якщо вартість замовлення більша 900грн., а комісію за наложений платіж - отримувач.
Для уточнення інформації Ви завжди можете зв’язатися з нами по тел.:(044)-586-11-11 або 5588.
Будьте здорові!

1.00

Не рекомендую

Не рекомендую. Замовляла на сайті Вірідіс не один раз і не на малі суми. Останнього разу зробила замовлення та побачила, що додатково нараховані кошти, передзвонила і домовились все залишити як є і оплатити по чеку, а додатково нараховані кошти повернуть по банківським реквізитам, які я надала (подібна ситуація вже була, виправлення вносили). При отриманні товару на Новій пошті (відправлення було із аптеки за адресою: м.Київ, Голосіївський р-н, вул. Ломоносова, 60/5), оператор сказав, що потрібно оплатити комісію за наложений платіж (до цього часу доставку та комісію я не оплачувала, так як замовлення було не на малі суми). Передзвонивши в аптеку мені сказали, що ніякого відношення до нарахувань Нової пошти не мають, а додатково нараховані кошти по чеку мені повернуть тільки якщо я надам номер банківської карти, так як по реквізитах не можуть оплатити і у них бухгалтерів немає....

Качество обслуживания соответствует цене?
Какова удовлетворенность от обслуживания?
Обслуживание было своевременное?
Насколько кофортно было находиться в заведении?